Instagram Hesabından Toplu Fotoğraf Silme

Geçen günlerde kişisel instagram hesabımda biraz gezinirken fark ettim ki çok fazla fotoğraf olmuş. Yıllardır Instagram hesabıma yüklediğim fotoğraflar yaklaşık 350 civarıydı. Şöyle ilk yüklediğim fotoğraflara kadar gittim ve şuan düşününce çok kötü çekilmiş ve saçma sapan bir ton fotoğraf olduğunu gördüm. Hemen fotoğrafları teker teker silmeye başladım ama bunun yaklaşık 10 fotoğraf sildikten sonra bir külfet olduğunu anladım. Daha sonra aklıma “instagram hesabından toplu fotoğraf nasıl silinir?” sorusu geldi ve bende araştırmalara giriştim.

Bu problem ile benden önce başka kişilerinde karşılaşmış olabilme ihtimali aklıma geldi. Bende hemen internet üzerinden sorgulama yaparak karşıma çıkan ilk çözümü denedim. Telefonuma (iPhone) indirdiğim bir uygulama sayesinde bu sorunu çözdüm. Programın adı “Cleaner for Instagram”. Uygulama günlük 50 tane bedava olarak toplu fotoğraf silme yapabiliyorsunuz. Daha fazlası için $1.99 ödemeniz gerekiyor. Açıkcası ben uygulamayı beğendim ve bu ödemeyi yaparak satın almayı gerçekleştirdim.

Uygulamanın Diğer Özellikleri

Uygulamanın ben sadece bu özelliği kullanmış olsamda çok çeşitli özellikleri mevcut. Bazı özellikleri şu şekilde;

  • Toplu takip bırakma
  • Toplu kullanıcı engelleme
  • Toplu fotoğraf silme
  • Toplu video silme
  • Toplu hesap yönetimi

Özellikle şuan Instagram’ın bence en büyük eksik özelliklerinden olan toplu fotoğraf silme ve toplu hesap yönetimi gibi konularına cevap verdiği için uygulama benden 5 üzerinden 5 notunu aldı. Bu nedenle bir blog yazısı yazarak sizlere bu faydalı uygulamayı tanıtmak istedim. Eğer bu tarz sorunlarınız varsa sizde uygulamayı güvenle indirip kullanamaya başlayabilirsiniz.

Uygulama linki: Cleaner for Instagram indir